Naujienos

Mūsų klientams – išmani kraštų apdirbimo technologija

Dabartinės tendencijos: inovatyvus meistriškumo diegimas ir vystymas

Vis daugiau ir daugiau žmonių ima vertinti amatus ir meistrystę. Būtent šia kryptimi orientuotos naujausios tendencijos: klasikinė meistrystė, atliekama naudojant modernias technologijas. Šiuo metu tai pripažįsta ir daugybė baldų gamintojų.

Kad ir Jūs galėtumėte tuo pasinaudoti, HOMAG siūlo keletą technologijų, kurios žymiai supaprastina populiarių baldų gamybos procesus.

Pigmentuotas krašto profilis

Nesvarbu, ar virtuvėje, ar svetainėje – tekstūruotų paviršių iš keramikos, akmens ir betono paklausa yra nenutrūkstama. Kasdien naudojamos medžiagos turi būti ne tik vizualiai patrauklios, bet ir funkcionalios. Pigmentuotas frezavimo spindulys sukuria berėmį ir vientisą vaizdą. Perėjimas tarp lokštės ir krašto yra praktiškai nematomas.

Kraštų juostos diktuoja naujus standartus, ypač derinant su lazerio arba airTec technologijomis. Šią tendenciją galima išpildyti, pavyzdžiui su EDGETEQ S-500  kraštų klijavimo įranga.

Fasadai su grioveliais

Paviršiai su grioveliu indaujoms ir aukštoms lentynoms, spintoms bei stumdomoms durims suteikia išskirtinio retro žavesio. Tuo pačiu metu didelėms virtuvėms jie suteikia elegantišką ir subtilų vaizdą. Jie atveria daugybę dizaino galimybių ir gali būti frezuojami ant durų ar stalčių fasadų atitinkamai horizontaliai arba vertikaliai medžio lukšto kryptimi. Mažesni paviršiai gali būti pritaikomi kaip kontrastiniai akcentai.

Medinis kraštas – apdirbta su CNC

Nesvarbu, ar valgomasis, vonios kambarys ar svetainė: klientai vis dažniau nori baldų su individualiu originalaus medžio krašto žavesiu.

HOMAG tam turi du sprendimus: medžio masyvo CNC frezavimas ir powerEdge Pro Duo įranga, pavyzdžiui, CENTATEQ E-510 CNC apdirbimo centras, su kuriuo galima paprastai paruošti šį dažnai pageidaujamą nematomą perėjimą tarp plokštės ir krašto.